• Rejestracja+44 786 81 03
  • sekretariat.tomaszow@nu-med.pl

Pierwsza wizyta

Podczas pierwszej wizyty lekarskiej w naszym Ośrodku każdy pacjent zobowiązany jest posiadać przy sobie dowód osobisty oraz kompletną dokumentację medyczną z przebiegu dotychczasowego leczenia. Dokumentacją medyczną nazywamy również płyty CD z zapisem badań komputerowych.

Pracownicy rejestracji kontaktują się z pacjentem na jeden dzień przed planowaną wizytą, aby przypomnieć o wizycie i zarazem ją potwierdzić.

Czas trwania pierwszej wizyty lekarskiej w gabinecie to ok. 30 minut. Następnie pacjent kierowany jest na badanie tomografii komputerowej (które trwa ok. 30 minut), a jeśli leczenie wymaga przygotowania specjalnego unieruchomienia – pacjent kierowany jest do modelarni.

W następnej kolejności wyniki wywiadu lekarskiego oraz tomografii komputerowej trafiają do tzw. planowania, gdzie fizycy medyczni oraz lekarze ustalają plan leczenia pacjenta. Ponieważ jest to proces skomplikowany, a celem personelu medycznego jest przygotowanie planu leczenia w sposób dokładny
i przemyślany – może on potrwać do 2 tygodni.
Po stworzeniu planu leczenia pacjent zostaje poinformowany telefonicznie o terminie rozpoczęcia napromieniań w Ośrodku.

Pacjent przychodząc do Ośrodka na rozpoczęcie leczenia zostaje pokierowany przez pracowników rejestracji do poczekalni, skąd technicy medyczni proszą go na pierwsze napromienianie, przy którym obecny jest lekarz prowadzący. Między kolejnymi wizytami, w zależności od ich ilości, ustalane są wizyty kontrolne podczas których lekarz prowadzący bada stan pacjenta, jak również pacjent ma możliwość podzielenia się z lekarzem swoimi wątpliwościami.

Kontakt

Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej
ul. Jana Pawła II 35
97-200 Tomaszów Mazowiecki
tel. +44 786 81 03

Projekt i realizacja © 2014 agencja reklamowa soluma – projektant stron www
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Content

Od 1 sierpnia 2015 r. rozpoczęliśmy leczenie pacjentów zgodnie z tzw. szybką ścieżką onkologiczną.

Szczegółowe informacje dla pacjentów oraz szpitali zainteresowanych współpracą w ramach pakietu onkologicznego uzyskacie Państwo pod nr telefonu naszej koordynator d/s pacjentów w NU-MED CDiTO w Tomaszowie Mazowieckim: 730 993 874 lub Rejestracja NU-MED CDiTO 44 786 81 03

Więcej nt. Pakietu Onkologicznego na http://pakietonkologiczny.gov.pl/