• Rejestracja+44 786 81 03
  • sekretariat.tomaszow@nu-med.pl

Opieka i pielęgnacja

NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim jest wysoko wyspecjalizowanym ośrodkiem radioterapii i chemioterapii. Szpital dysponuje w 43-łóżkowym oddziałem, zapewniającym całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską. 

Nad bezpieczeństwem pacjentów czuwają wysoko wykwalifikowane pielęgniarki oraz lekarze. Leczymy w trybach ambulatoryjnych to znaczy w ramach zabiegów jednodniowych. Pacjenci z planem leczenia stawiają się w określanych dniach i w wyznaczonych godzinach na zabiegi podawania cytostatyku, czyli preparatu chemioterapii lub na zabieg napromieniania w ramach radioterapii. Oddział jest przyjazny dla pacjenta i jego rodziny. Jasne, przestronne, trzy osobowe pokoje pacjenta wyposażone są w węzeł sanitarny, telewizor, chłodziarkę i szafę na ubrania. Pomieszczenie wypoczynkowe z kawiarką, automatem z przekąskami, węzłem sanitarnym, umożliwia spotkanie się z rodziną poza pokojem pacjenta. 

W naszym szpitalu jest możliwe przebywanie z pacjentem jego najbliższych przez całą dobę.

Kontakt

Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej
ul. Jana Pawła II 35
97-200 Tomaszów Mazowiecki
tel. +44 786 81 03

Projekt i realizacja © 2014 agencja reklamowa soluma – projektant stron www
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Content

Od 1 sierpnia 2015 r. rozpoczęliśmy leczenie pacjentów zgodnie z tzw. szybką ścieżką onkologiczną.

Szczegółowe informacje dla pacjentów oraz szpitali zainteresowanych współpracą w ramach pakietu onkologicznego uzyskacie Państwo pod nr telefonu naszej koordynator d/s pacjentów w NU-MED CDiTO w Tomaszowie Mazowieckim: 730 993 874 lub Rejestracja NU-MED CDiTO 44 786 81 03

Więcej nt. Pakietu Onkologicznego na http://pakietonkologiczny.gov.pl/