• Rejestracja+44 786 81 03
  • sekretariat.tomaszow@nu-med.pl

Szybka terapia onkologiczna

Szybka terapia onkologiczna w NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim

Szybka terapia onkologiczna to rozwiązanie organizacyjne, mające na celu sprawne i szybkie poprowadzenie pacjenta przez kolejne etapy diagnostyki i leczenia.

Etap konsylium

Po przeprowadzonej diagnostyce NU-MED CDiTO w Tomaszowie Mazowieckim zapewnia pacjentowi możliwość uczestnictwa w Konsylium.

Konsylium to wielodyscyplinarny zespół specjalistów: onkologii, radioterapii, dziedziny zabiegowej, radiologii, który opracuje indywidualny plan leczenia pacjenta.

Etap leczenia onkologicznego

W NU-MED CDiTO w Tomaszowie Mazowieckim leczenie prowadzone jest na miejscu, metodami radioterapii i chemioterapii. Leczenie zabiegowe w zakresie chirurgii onkologicznej, zabiegów ginekologicznych, urologicznych i innych, odbywa się w oddziałach szpitala Tomaszowskiego Centrum Zdrowia oraz innych placówek medycznych, z którymi współpracuje NU-MED CDiTO.

Koordynator ds. Pacjenta

NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim, w trosce o zapewnienie pacjentowi informacji, udostępnia numer telefonu Koordynatora ds. Pacjenta: tel. 515 491 232

Koordynator udzieli informacji o terminie, miejscu Konsylium i organizacji procesu leczenia po ustaleniu harmonogramu leczenia na Konsylium.

Kontakt

Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej
ul. Jana Pawła II 35
97-200 Tomaszów Mazowiecki
tel. +44 786 81 03

Projekt i realizacja © 2014 agencja reklamowa soluma – projektant stron www
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Content

Od 1 sierpnia 2015 r. rozpoczęliśmy leczenie pacjentów zgodnie z tzw. szybką ścieżką onkologiczną.

Szczegółowe informacje dla pacjentów oraz szpitali zainteresowanych współpracą w ramach pakietu onkologicznego uzyskacie Państwo pod nr telefonu naszej koordynator d/s pacjentów w NU-MED CDiTO w Tomaszowie Mazowieckim: 730 993 874 lub Rejestracja NU-MED CDiTO 44 786 81 03

Więcej nt. Pakietu Onkologicznego na http://pakietonkologiczny.gov.pl/