• Rejestracja+44 786 81 03
  • sekretariat.tomaszow@nu-med.pl

Tomaszowskie Centrum Zdrowia

NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim współpracuje z Tomaszowskim Centrum Zdrowia. TCZ spółka z o.o. ze stuprocentowam udziałem Powiatu Tomaszowskiego powstało w wyniku zmian przeprowadzonych w latach 2008-2009 w Szpitalu Powiatowym. W 2008 roku utworzony został Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Tomaszowskie Centrum Zdrowia". Decyzją władz powiatu tomaszowskiego, w 2009 roku NZOZ przejął Szpital wraz z jego infrastrukturą i zadaniami.

W szpitalu wdrażany jest system e-pacjent, który usprawni obieg dokumentacji medycznej oraz komunikację z pacjentami.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o. o. realizuje projekt pn. „Poprawa jakości obsługi pacjentów oraz dostępności do usług medycznych w Tomaszowskim Centrum Zdrowia”

W ramach projektu w Szpitalu wdrożone zostaną dwa nowoczesne systemy teleinformatyczne, które zapewnią poprawę jakości obsługi pacjentów oraz dostępności do usług medycznych, system rejestracji i prowadzenia poradni specjalistycznych, system elektronicznego rozprowadzania zdjęć diagnostyki obrazowej wraz z wynikami badań na oddziały szpitalne

Pacjenci będą mogli dokonać rejestracji na wizytę do wybranej poradni specjalistycznej na konkretny termin poprzez stronę internetową.

Pracownicy rejestracji będą mogli prowadzić elektroniczny terminarz wizyt pacjentów i usług przychodni oraz dokonywać rozliczeń z NFZ.

Lekarze będą mieli elektroniczny dostęp do dokumentacji medycznej pacjenta z możliwością wystawienia zleceń, skierowań i recept czy sporządzenia raportów.

Możliwy będzie elektroniczny proces zlecania wykonania badań diagnostyki obrazowej oraz zwrotnego przesłania wykonanych opisów na oddziały szpitala.

Zdjęcia wraz z opisami będą mogły być udostępniane do konsultacji medycznych także lekarzom spoza Szpitala.

Główne korzyści z elektronicznego obiegu dokumentów związanych z rejestracją i leczeniem danego pacjenta to: skrócenie czasu potrzebnego na diagnostykę, skrócenie czasu pobytu pacjenta w szpitalu, ułatwienie pracy dla personelu medycznego, zapewnienie bezpiecznego przechowywania danych pacjentów, w tym zdjęć diagnostyki obrazowej wraz z ich opisami.

Termin zakończenia realizacji projektu: lipiec - sierpień 2015 r.

Koszt całkowity inwestycji: 1 336 151,95,00 pln

Dofinansowanie z EFRR: 1 090 308,14 pln

Więcej o Tomaszowskim Centrum Zdrowia Sp. z.o.o.:

http://szpitalwtomaszowie.pl

Kontakt

Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej
ul. Jana Pawła II 35
97-200 Tomaszów Mazowiecki
tel. +44 786 81 03

Projekt i realizacja © 2014 agencja reklamowa soluma – projektant stron www
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Content

Od 1 sierpnia 2015 r. rozpoczęliśmy leczenie pacjentów zgodnie z tzw. szybką ścieżką onkologiczną.

Szczegółowe informacje dla pacjentów oraz szpitali zainteresowanych współpracą w ramach pakietu onkologicznego uzyskacie Państwo pod nr telefonu naszej koordynator d/s pacjentów w NU-MED CDiTO w Tomaszowie Mazowieckim: 730 993 874 lub Rejestracja NU-MED CDiTO 44 786 81 03

Więcej nt. Pakietu Onkologicznego na http://pakietonkologiczny.gov.pl/