• Rejestracja+44 786 81 03
  • sekretariat.tomaszow@nu-med.pl

Kadra ośrodka

Nasi lekarze


dr n. med. Łukasz Michalecki specjalista radioterapii onkologicznej, z-ca dyrektora ds. medycznych w NU-MED CDiTO Tomaszów Mazowiecki.

dr n. med. Michał Spych specjalista radioterapii onkologicznej, ordynator Oddziału Radioterapii w Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej NU-MED w Tomaszowie Mazowieckim. 

Diagnostyka i leczenie nowotworów, konsultacje onkologiczne, udział w konsyliach wielodyscyplinarnych i kwalifikacja do leczenia onkologicznego, chemioterapii, radioterapii i zabiegów chirurgicznych oraz radiochirurgii stereotaktycznej.Stopień naukowy doktora nauk medycznych na podstawie przedstawionej rozprawy doktorskiej pod tytułem „Analiza wybranych czynników rokowniczych wpływających na wystąpienie ostrego odczynu popromiennego po konformalnej radioterapii chorych na niedrobnokomórkowego raka płuca.”


dr n. med. Arkadiusz Sprawka 

specjalista radioterapii onkologicznej


dr n. med. Grzegorz Głowacki, specjalista radioterapii onkologicznej, zastępca Kierownika Zakładu Teleradioterapii i Zastępca Ordynatora w NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim. 


lek. med. Maria Pytel specjalista radioterapii onkologicznej. 

Diagnostyka i leczenie chorób nowotworowych, konsultacje onkologiczne i kwalifikacja do leczenia onkologicznego; szczególnie leczone choroby: rak piersi i układu moczowego, ale także: rak prostaty, rak płuca, nowotwory OUN, nowotwory układu pokarmowego, nowotwory regionu głowy i szyi.


lek. med. Rafał Kawczyński
specjalista radioterapii onkologicznej


lek. med. Grzegorz Owczarek specjalista radioterapii onkologicznej

Diagnostyka i leczenie chorób nowotworowych, konsultacje onkologiczne i kwalifikacja do leczenia onkologicznego, chemioterapii, radioterapii i zabiegów chirurgicznych. Diagnostyka i leczenie schorzeń. Leczy: raku gruczołu krokowego, raka piersi, raka płuca, guzy OUN, raka odbytnicy oraz choroby nienowotworowe: choroba Dupuytrena, ostrogi piętowe, zapalenie ścięgna Achillesa, zespół bolesnego barku, łokieć tenisisty, profilaktyka skostnień pozaszkieletowych.


lek. med. Beata Pawłowska-Sendułka
specjalista radioterapii onkologicznej


dr n.med. Arleta Wojciechowska - Łącka, specjalista radioterapii onkologicznej i onkologii klinicznej. 

Diagnostyka i leczenie chorób nowotworowych, konsultacje onkologiczne i kwalifikacja do skojarzonego leczenia onkologicznego: chemioterapii, radioterapii i zabiegów chirurgicznych. Identyfikacja rodzin z dziedziczną predyspozycją do zachorowań na nowotwory złośliwe. Profilaktyka zachorowań na nowotwory złośliwe zwłaszcza na raka piersi.


lek. med. Marcin Hutnik specjalista radioterapii onkologicznej

Diagnostyka i leczenie chorób nowotworowych, konsultacje onkologiczne i kwalifikacja do leczenia onkologicznego, chemioterapii, radioterapii i zabiegów chirurgicznych. Diagnostyka i leczenie schorzeń. Leczone choroby: rak piersi, rak płuca, rak jelita grubego, nowotwory głowy i szyi, rak przełyku, rak gruczołu krokowego.dr n. med. Ewa Chmielowska, specjalista onkologii klinicznej, ordynator Oddziału Chemioterapii w NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim. 

Doświadczenie w zakresie leczenia wszystkich typów nowotworów oraz wszystkich rodzajów terapii systemowej.


lek. med. Monika Olejniczak

Z-ca Ordynatora Pododdziału Chemioterapii

specjalista onkologii klinicznej


lek. med. Anna Krause

Z-ca Ordynatora Pododdziału Chemioterapii

specjalista onkologii klinicznej


dr n. med. Wioletta Starzec specjalista onkologii klinicznej z wieloletnim doświadczeniem w zakresie leczenia nowotworów litych, jak i chorób limfoproliferacyjnych ( typu : chłoniak ziarniczy, nieziarniczy, przewlekła białaczka limfocytowa), zdobytym w trakcie pracy w Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Prowadzenie chorych opiera na wiedzy zdobytej podczas konferencji krajowych, zagranicznych i ciągłej jej aktualizacji. Szczególne zainteresowanie w zakresie terapii nowotworów przewodu pokarmowego. W 2015 roku zdobyty tytuł doktora nauk medycznych pod kierunkiem prof. dra hab. n.med. W. Zegarskiego, kierownika Katedry Chirurgii Onkologicznej w Bydgoszczy. Praca doktorska dotyczyła czynników wpływających na czas przeżycia chorych z rakiem żołądka.
Aktualnie pracuje w Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej NU-MED w Tomaszowie Mazowieckim.


lek. med. Hanna Skrzypińska specjalista onkologii klinicznej i chemioterapii nowotworów. 

Diagnostyka i leczenie chorób nowotworowych, konsultacje onkologiczne i kwalifikacja do leczenia onkologicznego, chemioterapii i radioterapii. Diagnostyka i leczenie schorzeń. Szczególnie leczone choroby: rak piersi, rak jajnika, rak przewodu pokarmowego, rak płuc.


lek. med. Beata Domke
specjalista onkologii klinicznej


lek. med. Arkadiusz Kosiński

specjalista onkologii klinicznej


dr n. med. Katarzyna Krawczyk
specjalista chorób wewnętrznych


Zespół medyczny


Anna Kudlik
pielęgniarka koordynująca


Urszula Mucha

pielęgniarka koordynująca


mgr farmacji Anna Wieczorek
kierownik apteki, specjalista farmacji aptecznej, specjalista farmacji szpitalnejmgr Marek Rygielski
specjalista fizyki medycznej, kierownik Zakładu Fizyki Medycznej

Joanna Dębowska
kierownik Zespołu Techników Medycznych


Administracja


Paweł Paczkowski
dyrektor NU-MED CDiTO


Monika Wiśniewska
z-ca dyrektora ds. administracyjnych


Anna Idzikowska
koordynator ds. pacjenta


Jacek Stępnicki
rzecznik prasowy, specjalista PR NU-MED

Kontakt

Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej
ul. Jana Pawła II 35
97-200 Tomaszów Mazowiecki
tel. +44 786 81 03

Projekt i realizacja © 2014 agencja reklamowa soluma – projektant stron www
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Content

Od 1 sierpnia 2015 r. rozpoczęliśmy leczenie pacjentów zgodnie z tzw. szybką ścieżką onkologiczną.

Szczegółowe informacje dla pacjentów oraz szpitali zainteresowanych współpracą w ramach pakietu onkologicznego uzyskacie Państwo pod nr telefonu naszej koordynator d/s pacjentów w NU-MED CDiTO w Tomaszowie Mazowieckim: 730 993 874 lub Rejestracja NU-MED CDiTO 44 786 81 03

Więcej nt. Pakietu Onkologicznego na http://pakietonkologiczny.gov.pl/