• Rejestracja+44 786 81 03
  • sekretariat.tomaszow@nu-med.pl

Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej (FILM)

Zarząd Spółki NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Tomaszów Mazowiecki II Sp. z o.o.

Prezes Zarządu: Paweł Paczkowski

Wiceprezes Zarządu: Artur Krawczyk

Prokurent: Monika Wiśniewska


Dyrekcja NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Tomaszów Mazowiecki

  • Dyrektor: Paweł Paczkowski
  • Z-ca dyrektora ds. medycznych dr n. med. Łukasz Michalecki
  • Z-ca dyrektora ds. administracyjnych Monika Wiśniewska


NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Tomaszów Mazowiecki

NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Tomaszów Mazowiecki jest odpowiedzią na pilne potrzeby pacjentów wynikających z bardzo niekorzystnych dla regionu statystyk w tym najwyższych wskaźników zachorowań i umieralności na nowotwory oraz długiego czasu oczekiwania na leczenie, wiążącą się również z koniecznością wyjazdów do innych województw celem leczenia. Region ten również nie spełnia norm Światowej Organizacji Zdrowia w zakresie wyposażenia w aparaturę do radioterapii, która rekomenduje jeden aparat na 250 000 mieszkańców.

Centrum to nowoczesny, przestronny, obiekt posiadający oddziały szpitalne dedykowane chemioterapii i radioterapii. Placówka jest wyposażona w 43 łóżka, posiada również część ambulatoryjną złożoną z czternastu nowoczesnych foteli przeznaczonych do chemioterapii jednodniowej oraz poradni specjalistycznych i diagnostyki obrazowej.

Zadbaliśmy o wysoki standard sal chorych, w których pacjenci mają do dyspozycji łazienkę, lodówkę, szafy oraz telewizor. Przygotowaliśmy również dla pacjentów pokój gościnny, w którym można w spokoju spotkać się z rodziną i przyjaciółmi, wypić herbatę, kawę czy poczytać gazety.

Centrum wyposażone jest w najwyższej klasy 3 akceleratory marki Varian Medical Systems. Ponadto, wzorem funkcjonujących już Centrów w Elblągu i Katowicach, także w tomaszowskim Centrum, dzięki ścisłej współpracy z Tomaszowskim Centrum Zdrowia, zapewniamy kompleksowość świadczonych usług, dzięki której pacjenci otrzymają pomoc na najwyższym poziomie.

Kontakt: ul. Jana Pawła II 35,97-200 Tomaszów Mazowiecki; rejestracja 44 786 81 00-03

Rok 2016 to pierwszy pełny rok działalności NU-MED CDiTO Tomaszów Mazowiecki

NU-MED Grupa SA

Podstawowym celem NU-MED. Grupy SA, który przyświecał jej twórcom, było zapewnienie pacjentom lepszej dostępności do diagnostyki radiologicznej i radioterapii oraz podniesienie skuteczności zarówno diagnozy, jak i leczenia radiologicznego. Cel ten, w pierwszych latach działalności, realizowany był poprzez zbudowane od podstaw, sukcesywnie rozwijane i zarządzane do dzisiaj Centrum Radioterapii i Usprawniania NU-MED mieszczące się w Elblągu.

Doświadczenie zdobywane przez lata, połączone z konsekwencją zarządzających oraz wychodzeniem naprzeciw zmieniającym się możliwościom sprzętowym i oczekiwaniom pacjentów, pozwoliło na dynamiczny rozwój Grupy. Wynikiem tego jest rozszerzenie obszaru działania na południe Polski za sprawą NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Katowice. Placówki otwartej w 2013 roku w stolicy Górnego Śląska, która ściśle współpracuje ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym i Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym nr 5 w Katowicach.

NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Tomaszów Mazowiecki jest trzecią, w pełni działającą placówką wchodzącą w skład grupy, która tworzy kolejne centrum w Zamościu, którego otwarcie planowane jest na koniec 2015 roku.

Siłą ośrodków wchodzących w skład grupy NU-MED są najnowocześniejsze urządzenia medyczne, doświadczony zespół specjalistów oraz współpraca z publicznymi placówkami ochrony zdrowia. To pozwala zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług i kompleksowość w leczeniu onkologicznym w danych regionach kraju. Wszystko to razem stanowi ogromną wartość dla pacjentów wymagających szybkiej i skutecznej diagnostyki oraz leczenia onkologicznego.

Kontakt

Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej
ul. Jana Pawła II 35
97-200 Tomaszów Mazowiecki
tel. +44 786 81 03

Projekt i realizacja © 2014 agencja reklamowa soluma – projektant stron www
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Content

Od 1 sierpnia 2015 r. rozpoczęliśmy leczenie pacjentów zgodnie z tzw. szybką ścieżką onkologiczną.

Szczegółowe informacje dla pacjentów oraz szpitali zainteresowanych współpracą w ramach pakietu onkologicznego uzyskacie Państwo pod nr telefonu naszej koordynator d/s pacjentów w NU-MED CDiTO w Tomaszowie Mazowieckim: 730 993 874 lub Rejestracja NU-MED CDiTO 44 786 81 03

Więcej nt. Pakietu Onkologicznego na http://pakietonkologiczny.gov.pl/