• Rejestracja+44 786 81 03
  • sekretariat.tomaszow@nu-med.pl

Leczenie skojarzone

Zasadą Grupy NU-MED jest ścisła współpraca z placówkami służby zdrowia oferujących szeroki zakres świadczeń medycznych. Stąd połączenie budynku NU-MED CDiTO ze szpitalem - Tomaszowskim Centrum Zdrowia. Współpraca taka potrzebna jest zwłaszcza w sytuacjach, gdy leczenie chorego na nowotwór wymaga zastosowania różnych metod. Zasadą NU-MED jest prowadzenie działalności medycznej, która nie jest konkurencją wobec świadczeń partnera danej placówki. Sąsiadujący z NU-MED CDiTO, TCZ w Tomaszowie Mazowieckim, posiada Poradnię Chirurgii Onkologicznej. W razie potrzeby, pacjent leczony w tej poradni może zostać skierowany na chemioterapię, bądź radioterapię do NU-MED CDiTO, z kolei pacjenci NU-MED, mogą być kierowani na zabiegi do szpitala TCZ.

Współpraca między placówkami ułatwia też planowanie leczenia. Lekarze mogą częściej się spotykać, ustalać sposób postępowania wobec konkretnego przypadku leczenia nowotworowego.

Kontakt

Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej
ul. Jana Pawła II 35
97-200 Tomaszów Mazowiecki
tel. +44 786 81 03

Projekt i realizacja © 2014 agencja reklamowa soluma – projektant stron www
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Content

Od 1 sierpnia 2015 r. rozpoczęliśmy leczenie pacjentów zgodnie z tzw. szybką ścieżką onkologiczną.

Szczegółowe informacje dla pacjentów oraz szpitali zainteresowanych współpracą w ramach pakietu onkologicznego uzyskacie Państwo pod nr telefonu naszej koordynator d/s pacjentów w NU-MED CDiTO w Tomaszowie Mazowieckim: 730 993 874 lub Rejestracja NU-MED CDiTO 44 786 81 03

Więcej nt. Pakietu Onkologicznego na http://pakietonkologiczny.gov.pl/